Воскресенье, 16.06.2019, 13:52
Админ.

Хто художник?


 
Ви знаходитесь на сайті професійного художника Голика Павла. Я живу і працюю в Автономній Республіці  Крим, в м.Євпаторія. Основну художню освіту здобув у Харківській державній академії дизайну і мистецтв у 1980 -1985 рр.

Любов до портрета виникла давно і донині я з інтересом працюю в цьому жанрі, виконуючи портрети за замовленнями. Це посприяло появі цього сайту, який присвячений тільки портрету.

З різних причин на сторінках представлені не всі портрети, виконані мною за багато років. Головна причина - це те, що я раніше не завжди фотографував свої роботи.

Останнім часом виконую портрети з фотографії , як живописні - олією на полотні , так і графічні - сухим пензлем і пастеллю по паперу. Ставлюся до своєї праці так , щоб у замовників залишилися тільки теплі та вдячні почуття від результату моєї роботи. 

 
 

Крім портретів багато пишу південні міські та морські пейзажі, натюрморти, абстрактні композиції, які можна подивитися у моєї персональної онлайн-виставці

Беру участь у міських , республіканських та зарубіжних виставках з 1986р.
.
Картини і портрети знаходяться в приватних колекціях в Україні, Росії, і в інших країнах СНД, а також в країнах Європи і в США.