Четверг, 21.09.2017, 02:45
Админ.

Хто художник?


 
Ви знаходитесь на сайті професійного художника Голика Павла, що надає  послуги по виконанню портретів в Росії, Україні та СНД.

 Я живу і працюю в Автономній Республіці  Крим, в м.Євпаторія. Основну художню освіту здобув у Харківській державній академії дизайну і мистецтв у 1980 -1985 рр.

Більшу частину своєї творчості я присвятив роботі в жанрі портрета. Любов до портрета виникла давно і донині я з інтересом працюю в цьому жанрі як художник - портретист, виконуючи портрети за замовленнями. Це посприяло появі цього сайту, який присвячений тільки моїй творчості в області портретного живопису і графіки і не торкається інших жанрів образотворчого мистецтва, в деяких з яких я також працюю.

З різних причин на сторінках представлені не всі портрети, виконані мною за багато років. Головна причина - це те, що я раніше не завжди фотографував свої роботи.

Останнім часом виконую портрети з фотографії , як живописні - олією на полотні , так і графічні - сухим пензлем і пастеллю по паперу. Ставлюся до своєї праці так , щоб у замовників залишилися тільки теплі та вдячні почуття від результату моєї роботи. 

Часто в літній період малював швидкі портрети на набережній в Євпаторії, також працював на островах в Греції (Родос, Кріт, Закінтос)
 
 

Крім портретів багато пишу південні міські та морські пейзажі, натюрморти, абстрактні композиції, які можна подивитися у моєї персональної онлайн-виставці

Беру участь у міських , республіканських та зарубіжних виставках з 1986р.
.
Картини і портрети знаходяться в приватних колекціях в Україні , Росії , Естонії , Білорусі , Вірменії , Латвії. У країнах Європи - Норвегії , Греції , Італії , Німеччини, Польщі , Англії , Швеції , Голландії , а також в Ізраїлі та в США.
 
Персональні Виставки
1993 - Євпаторійський краєзнавчий музей
1997 -Євпаторійський міський виставковий зал
2009 -  Євпаторійський краєзнавчий музей , персональна виставка Павла Голик Замітка про виставку на сайті Греки України.
2012 - Александруполі - art gallery " ΚΥΤΤΑΡΟ " Греція

Групові Виставки
1986 - Євпаторійський краєзнавчий музей
1988 - 1993 Євпаторія , виставковий зал товариства художників м. Євпаторії « Аrt »
1995 - Центральний виставковий зал спілки художників України - Сімферополь
2002 - Євпаторійський міський виставковий зал
2003 - Київ , галерея « NIKA »
2004 - Москва , галерея « GAMMA + »
2007 - Александруполі , музей Археофілон . Греція
2009 - Центральний виставковий зал спілки художників України - Сімферополь
2009 - Александруполі , музей Археофілон , Греція
2010 - Александруполі , готель THRAKI PALACE , Греція.
2011 -Александруполі , готель THRAKI PALACE , Греція.

Друковані видання
2009 -Нарис про персональній виставці в публікації журналу Верховної Ради України "Віче , " у проекті " СВІТ , В ЯКОМУ ТИ ЖИВЕШ " , підготувала - Пузікова Лучія Василівна.
2012 - Виконав сюжетну композицію « Перетворення Медузи Горгони »   для 5- ої міжнародної конференції з грецької міфології в г.Суфлі , Греція.

    


 
Відеорепортаж про персональну виставку в краєзнавчому музеї  м.Євпаторія, березень 2009р.