Воскресенье, 16.06.2019, 14:06
Админ.

Портрети олією на полотні
портрет олією на полотні
Протягом століть по теперішній час портрет олією на полотні є уособленням таких понять як - престиж, традиції, достаток.

 Портретний олійний живопис залишається найбільш затребуваною мальовничою технікою. Портрет написаний на полотні натягнутому на підрамник, при належному зберіганні як показала практика, може залишатися в доброму стані і через не одне сторіччя.

Можливості цієї техніки дуже широкі, що і дозволяє майстрам портретного жанру створювати свої твори, вражаючи глядачів силою і глибиною написаних ними образів.

 Щоб написати потре маслом, потрібно крім знань і практики ще й багато часу, так як роботи в класичному варіанті, пишуться в кілька прописок після висихання кожній. Тому на виконання робіт маслом потрібно набагато довше часу, ніж при виконанні іншими художніми матеріалами і це потрібно врахувати, якщо Ви бажаєте отримати готове замовлення до призначеного терміну.
 

Про живопис портрета олією

Живопис олією виконується художньою олійною фарбою, яка містить у своєму складі сполучні масла рослинного походження, звідси і походить її назва. Найбільш вживається льняне масло, також використовують горіхове й соняшникове, останнє повільно сохне, але зате слабо схильне до пожовтіння.

 Портретний живопис маслом пишеться на полотні, картоні або дереві попередньо загрунтованими спеціальними грунтами, частіше емульсивним або масляним, які розрізняються за способом приготування. Краще полотно для живопису маслом вважається лляне. Для того щоб писати по полотну, його потрібно натягнути на дерев'яний підрамник, краще розсувний з клинами по кутах.

 Портрет маслом як правило виконується в багатошаровій техніці в кілька стадій і прописок. Кожна стадія або прописка повинна висохнути перед тим як наноситься інша. Добре висохлу закінчену роботу покривають лаком для живопису - глянцевим, напівматовим, матовим.

 Техніка олійного живопису складна і трудомістка, тому навіть невеликий портрет, якщо він пишеться з дотриманням технології, виконується завжди довго.

Мій портретний живопис олією


Портрет дівчини
маслом
60х80

Дівчинка з іграшкою
60х45

Дівчина в кріслі
60х80
 

Чоловічий портрет
70х80

Дівчинка і кіт
60х80


Молода пара
60х70
     

Дівчина
40х50
 
Хлопець
35х50