Четверг, 23.05.2019, 06:05
Админ.

Ваш портрет по фотографії


Портрет по фотографії на замовлення

 

Ваша мрія про власний портрет як ніколи близька, тому що Ви зайшли на сторінки сайту художника, який зможе втілити Вашу мрію в реальність. Думаю, у Ваших сімейних альбомах є чудові і дорогі вашому серцю фотографії, вони і допоможуть нам написати Ваш власний портрет, який стане для Вас також улюбленим і дорогим.

Сьогоднішній ритм життя такий, що у багатьох немає можливості подовгу позувати і погоджувати все це за часом з художниками - портретистами, тому замовити портрет за фотографією буде найбільш вдалим рішенням. Якщо ж Ви хочете несподіваним і на довгі роки незабутнім сюрпризом порадувати друзів і близьких, подивитися... то краще, ніж портретом з фото, цього не зробити.

Працюючи в жанрі портрета, я слідую традиціям, напрацьованим в цьому напрямку як вітчизняними так і зарубіжними майстрами.
Намагаюся не байдуже списувати зображення осіб, а як художник, внести в роботу свої почуття і домогтися від портрета неповторного образного звучання. Знаю і відчуваю велику відповідальність за якість роботи і ставлення до тих людей, яких зображую. Вважаю, що художник - портретист повинен бути чистим і душею, і помислами, так само, як  іконописці, тому що, зображуючи людину, майстер вкладає в  образ і свою частинку душі.Я пишу портрети на замовлення олією на полотні.
 
Малюю портрети в техніці суха кисть олією  по паперу.
 
Виконую портрети олівцем і пастеллю.

 

 


 

Подивитися більше прикладів виконаних замовлень, можна в розділах на сайті.
 
Всі мої роботи виконані повністю вручну, без використання фотодруку, тільки ескізи компонування я роблю на комп'ютері і погоджую з замовником.
В даний час хороший портрет, написаний художником, стає рідкістю, так як його повсюдно підміняють недорогими роздруківками з фото, стилізованими під живопис або малюнок, часто підфарбованими зверху олійною фарбою або графічними матеріалами, людьми, які не розуміються ні в живописі, ні в малюнку.

 

Коли ж портрет з фотографії пише художник, він завжди бачить художній образ. Саме тут проявляється його творча активність. Хоч  і велика роль схожості  в портреті, робота портретиста не вичерпується лише передачею подібності, як це робить фотографія. Художник - портретист одухотворяє створюваний образ своєю творчою уявою, своїми думками і почуттями, своїм особливим ставленням до оригіналу і в кінцевому рахунку відображає його погляд на світ і індивідуальний творчий стиль. У цьому і полягає відмінність фотопортрета, навіть на полотні,  від портрета,  виконаного художником.

 

Як замовити портрет

 

1. Щоб замовити портрет, перш за все потрібно підібрати і вислати мені фото, по можливості зроблені цифровою камерою і без спалаху, хорошої якості, різкості, досить великого розрішення.

Лист можна відіслати через поштову форму на сайті - Контакти

2. У листі потрібно обов'язково повідомити наступне;

1.Країна і місто (селище) де ви проживаєте.
2. Термін до якого потрібно виконати портрет.
3.Художня техніка виконання портрета, а також вказати в якому варіанті - кольоровому або чорно-білому.
4. Передбачуваний розмір і скільки осіб буде на портреті.
5. Фото для замовлення портрета можна вислати відразу чи потім, коли я відповім, що зможу прийняти Ваше замовлення, враховуючи терміни виконання роботи і можливий час на доставку до Вашого місця проживання.
 

3. Якщо замовлення прийняте, потрібно буде внести передоплату 20% і я приступаю до роботи. У середині роботи і в кінці, коли все буде готове, Ви отримаєте фотографії з виконуваного портрета для узгодження. приклад-1 приклад-2 Якщо Ви залишитеся задоволені результатом моєї праці, то висилаєте решту суми і я відсилаю Вам портрет.

Для пересилання всі роботи надійно упаковуються і відправляються поштою або службами доставки. детальніше про спосіб оплати та доставки...